Koltuklarınıza Bayan Eli Değsin

Koltuk Temizliğinde Zorlu Lekelere Karşı Profesyonel Güvenilir Çözüm Ortağınız.
Randevu ve Bilgi Almak İçin 0553 425 84 90

Uygulama Örnekleri

Koltuk Yıkama Aşamaları

İlk olarak  koltuklarınız gözle görünür tozlardan süpürme işlemi ile arındırılır.
Daha sonra sıcak su ile koltuklarınız ıslatılır.
Özel olarak hazırlanan temizlik sıvısı koltuklarınıza uygulanır, inatçı lekelere özel leke çıkarıcı sıvı uygulanılarak lekelerin çözülmesi sağlanır.
Deterjanlama işleminden sonra koltuklarınız özel fırça ve makine ile fırçalanır.
Fırçalama işleminden sonra güçlü vakumlama özelliği olan makine ile kir ve detarjan temiz su sıkılarak çekilir, bu işlem koltuk tamamen temizlenene kadar devam eder.
Bu işlemler koltuklarınızın ebatına göre 1-1,5 saatte ve odanızın yada salonunuzun zemininde veya duvarlarınızda hiç bir leke ve ıslaklık olmadan tamamlanır.
4-12 Saat arasında değişen sürede koltuklarınız kurumuş olur ve keyifle koltuklarınıza oturabilirsiniz.

Koltuk yıkama

Günümüzde artık teknoloji sayesinde Koltuk yıkama, yerinde koltuk yıkama hizmetlerine kolayca ve çok uygun fiyatlarla ulaşabiliryoruz. Tabii ki bu hizmetlere ulaşabilmek, geçmiş zamanlarda bu kadar kolay olmadığı gibi bulunması da ayrı problemdi. O günleri hatırlayanların, bugün teknolojide kat edilen ilerlemenin insan hayatını ne derece kolaylaştırdığına şahitlik edeceklerine eminiz. Artık Bursa koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama firmaları sayesinde Sadece hizmetleri çok uygun fiyatlarla elde etmek bir yana, tasarruf edilen zamanı ve enerjiyi de göz ardı edemeyiz.

İnsan yaşamının devam ettirilebilmesi için gerekli ve zorunlu olan şartların önde gelenlerinden biri de sağlıktır. Toplum ve bireysel sağlığının sağlanabilmesi için ise tüketilen gıdaların temizliği, kişisel temizlik, yaşam mekanlarının, kullanılan eşyaların temizliği ile koltuk temizliği, çevre temizliği de göz ardı edilemez kavramlardır. Koltuk yıkama işleminin uygulamasında büyük yanlışların ve ihmallerin de yapıldığına şahit oluyoruz. Buna sebep olan faktörlerden birkaçını bilgi eksikliği, umursamazlık ve yanlış alışkanlıklar olarak sayabiliriz. Ancak bir başka sebep daha var ki bu da en önemli sebeb. O da temizlenecek koltukların temizlenmelerindeki zorluklar hacimlerinden dolayı yerinde koltuk yıkama işlemi yapılması gereklidir. Evimizde her zaman kullandığımız koltuklarımız, belki de en sık kullandığımız eşyadır koltuklarımız. Üstelik tüm aile bireyleri kullanır, bu sebeple de çok çabuk kirlenirler.

Koltuk Yıkama Hizmeti Satın Al

Tüm aile bireyleri tarafından en sık kullanılan ve bu sebeple de çok çabuk kirlenen koltuklarımızı, ağır olmaları, ıslandıklarında çabuk kurumamaları gibi nedenlerle yıkamakta zorlanılıyor. İnsanların zorluk yaşadığı her alanda olduğu gibi yerinde koltuk yıkama konusunda teknoloji ve Aslanlar yıkama profesyonel Bursa koltuk Yıkama ve yerinde koltuk yıkama firması imdadınıza yetişiyor. Önceden binbir zahmetle yapılan ve hiç de istenilen şekilde sonuçlanmayan Koltuk yıkama işini gerçekten layıkıyla ve tam istediğiniz gibi, üstelik de çok uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Bursa Koltuk Yıkama Fiyatları

Özellikle Bursa gibi büyük şehirlerde hızlı bir gelişme gösteren Aslanlar yıkama , Bursa koltuk yıkama firması, gerek kullandıkları ekipman ve malzemeyle gerekse tecrübeli Bayan  personeliyle koltuklarınızı adeta ilk günkü haline getirmektedirler. Üstelik Bursa koltuk yıkama firması tarafından gerçekleştirilen yerinde koltuk yıkama işlemleri çok kısada sürede bitirilmekte ve uygun fiyatlarıyla da sizlerin, hem zamandan hem de paradan tasarruf  etmenizi sağlamaktadır.

Koltuklar ağır ve hantal eşyalar olduğu için, kaldırılmaları taşınmaları zordur. Koltuk temizliği işlemi kendiniz yapmaya kalktığınızda bir hayli yorulursunuz ve evinizde dağınıklık meydana gelir. Ama bu işi Aslanlar yıkama firmasına yaptırırsanız evinizde dağınıklık yaşanmadan ve yorulmadan kısa sürede koltuklarınız son teknoloji makinalarımla tertemiz olur. Temizlik esnasında kullanılan fırçalar ve temizlik maddeleri koltuk kumaşlarınıza zarar vermez. Temizlik sonrası koltukta kalan su, makine tarafından vakumlanarak, yıkanan koltuğun çok kısa sürede kuruması sağlanır.

Koltuk Yıkama Sonrasında Kuruma Süreci

Yıkama işlemi sonunda, ne kadar güçlü bir şekilde vakumlanırsa vakumlansın kaçınılmaz olarak bir miktar su koltukta kalacaktır. Koltukta kalan bu sıvıyı hafif bir nem olarak  hissedersiniz, çünkü koltuktaki suyun yaklaşık %80 ile %92’i  vakumlama esnasında emilir. Geride kalan kısmı için ise sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur. Koltuklarınız yıkama sonrası 4 saat ile maksimum yarım gün içerisinde kendiliğinden kuruyacaktır. Kuruma sürecinde koltukları kullanmamanız, üzerini herhangi bir şeyle örtmemeniz tavsiye edilmektedir.

Yerinde Koltuk Yıkama Ne Kadar Zamanda Yapılmalı?

Koltuklarınızı kullanım amacına ve sıklığına göre değişmekle birlikte yılda en az bir kez yıkatılmalıdır. Ancak koltuklarınız, gerek bulundukları ortam nedeniyle, gerek kullanım amacı nedeniyle sık sık ve yoğun olarak kirleniyorsa, 6 aylık periyotlarda yıkatmanız sağlık açısından çok önemlidir. Çünkü kirli koltuklarda oluşan bakteriler, parazit, küf ve mantar gibi zararlı organizmalar, insan sağlığına çok önemli ölçüde zarar verir.

Şunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Aslanlar Yıkama yeterliliğe sahip konusunda uzman Bayan personel olarak çalışan tek Bursa koltuk yıkama firmasıdır.Kullanılan ekipmanlar, gerekli testleri yapılarak ve koltuklarınıza zarar vermeyecek şekilde tasarlanıp üretilenden seçilir. Ayrıca kullanılan temizlik kimyasalları da insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek şekilde bu makineler için özel üretilirler. Koltuklarınızı, hiç tereddüt etmeden, güvenle yıkatabilirsiniz. Sonuçtan memnun kalacağınıza eminiz.