Bursa Sandalye Yıkama hizmeti sunan firmamız sayesinde tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olduğumuz gibi bu konuda da sizlere gerekli desteği sağlamaktayız. Özellikle gün içinde en fazla kullandığımız alanlardan birisi olan sandalyeler üzerinde çeşitli lekelerin ve kirlerin oluşması sık bir şekilde olmaktadır. Bu durum karşısında hem kötü bir görüntü hem de sağlıksız bir ortam ortaya çıkmaktadır. Ev hanımları genellikle bu tür sorunların üstesinden gelebilmek adına kendileri temizlik yapmakta ve var olan lekelerin çıkması halinde yeterli temizliğin yapıldığını zannetmektedir. Bu aslında oldukça yaygın bilinen yanlışlardan birisidir. Öyle ki sandalyeler üzerinde gözle görülebilen kir ya da lekelerin çıkartılmış olmasına rağmen istenilen hijyenin sağlanmış olduğu asla söylenemeyecektir. Öyle ki gözle görülmeyen çok sayıda ki mikroorganizmanın hala sandalye üzerinde olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu konuda sizlere Aslanlar Yıkama olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Özellikle çok sık temizlik yaparak gerekli hijyeni sağladığını düşünen ev hanımlarının aslında bu düşüncelerinde isabetli olmadıklarını bilmeleri gerekmektedir. Öyle ki yıl içerisinde defalarca silinmesine rağmen yeterli hijyenin ortaya çıkmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu konuda kullanılan özel ekipmanlara ve temizlik araçlarına sahip olmadan gerçek manada hijyenin ortaya çıkmayacağını belirtmemiz gerekir. Biz firma olarak yaptığımız halı yıkıma, koltuk yıkama, yatak yıkama vb. işlemlerin tamamında olduğu gibi sandalye yıkama işleminde de son teknolojiye sahip gereçler kullanmaktayız. Bu durumda bizi Bursa Sandalye Yıkama hizmeti sunan firmalar arasında en fazla talep edilen firma konumuna taşımıştır.

Sandalye Yıkama Aşamaları

Sandalye yıkama işlemleri yapılırken tüm işlemlerin evinizde yapıldığı için herhangi bir zaman kaybı söz konusu olmayacaktır. Sandalyelerin evden alınıp götürülmesi, yıkanması, kurulanması ve tekrar eve getirilmesi işlemleri gerçekten uzun zaman alacaktır. Bunun yerine evinizde yapılan kısa bir temizlik işleminden hemen sonra sandalyelerinize kavuşmuş olacaksınız. Bununla birlikte bu işlemler yapılırken son teknolojiye sahip endüstriyel makineler kullanıldığından dolayı evinizde herhangi bir kirlenme de söz konusu olmayacaktır. Genel olarak bakıldığında bu temizleme işlemi 4 aşamada yapılmaktadır.

1- Kaba Temizlik:

İlk olarak sandalye üzerinde gözle görülebilen kirlerin çıkartılması sağlanır. Bu kaba bir temizlik olacaktır ve sadece kirlerin ve lekelerin koltuk üzerinden çıkartılması sağlanacaktır. Bu işlemin yapılmadan temizlik işlemlerine başlanması halinde sandalyenin üzerinde ki kaba kirler, derinlere nüfus edeceğinden dolayı oldukça olumsuz bir durum ortaya çıkacaktır.

2- Islatma:

Antibakteriyel ve oksijen bazlı, tamamen organik olan ilaçlı sıvıyı sandalye üzerine sıkıyoruz. Bu işlemden sonra yaklaşık 5 dakika kadar bekleyerek sıvının tüm sandalyeye nüfus etmesini sağlamaktayız.

3- Fırçalama:

Yine teknolojik fırçalama aletini kullanarak sandalyenin iyice temizlenmesini sağlarız. Bu kısım en önemli aşamalardan birisi olarak kabul edilmektedir. Fırçalama ile hem lekelerin çıkmasını hem de sandalyenin derinlerinde yer etmiş olan mikroorganizmaların etkisiz hale gelmesi sağlanacaktır.

4- Vakumlama:

Bu kısım için çok dikkatli bir şekilde çalışma yapmak gerekmektedir. Özellikle vakumlamanın iyi ya da yeterinde yapılmamasından dolayı koku ya da lekeler oluşabilmektedir. Bu durum ayrıca yeni mikroorganizmaların sandalye üzerinde yer etmesine de zemin hazırlayacaktır. Bursa Sandalye Yıkama hizmeti sunan firmamızda bu tür işlemlerin tamamı son teknolojiye sahip endüstriyel makinelerle yapıldığından dolayı herhangi bir sorun ortaya çıkmayacaktır. Bu vakumlama işleminin sonrasında sandalyede bulunan suyun yaklaşık %95’i alınacak ve kalan %5’lik kısım kendiliğinden kuruması için bırakılacaktır. Bu temizleme işlemi sonrasında sadece temiz bir ortamdan ziyade daha ferah ve hijyenik bir ortamın ortaya çıkmasına yardımcı olmaktayız.