Yatak Temizliğinde Zorlu Lekelere Karşı Profesyonel Güvenilir Çözüm Ortağınız.

Randevu ve Bilgi Almak İçin 0553 425 84 90

 

Yatak Yıkama

İnsanlar yaşam alanlarının temiz olmasını ve bu sayede sağlıklı bir şekilde yaşamayı istemektedir. Bundan dolayı kendi temizliklerini kendileri yaparak düzenli bir şekilde temizleme işlemini yaptıklarını düşünürler. Bu durum temizlik konusunda geçerli olabiliyor olsa da özellikle yatak, koltuk ya da kanepe gibi eşyalarda tam anlamıyla temizlenme söz konusu olamamaktadır. Dıştan bakıldığında herhangi bir leke ya da kir görülmüyor olsa bile yatağın tam anlamıyla temiz olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Özellikle sizin yaptığınız genel temizliklerle birlikte her yıl periyodik olarak profesyonel bir temizleme hizmeti almanız gerekmektedir. Aksi takdirde sağlıksız bir ortamda uyuduğunuz için çeşitli hastalıklara maruz kalabileceksiniz.

Bursa bölgesinde Aslanlar Yıkama olarak sizlere hizmet vermeye başladığımız günden beri yaptığımız tüm çalışmalara daha sağlıklı bir ortam elde etmeniz için gayret göstermekteyiz. Bursa Yatak Yıkama hizmeti başta olmak üzere yaptığımız tüm işlemleri titizlikle yaparken aynı zamanda gerekli olan teknolojik ekipmanlardan da yardım alarak, insan gücünün yetmediği kısımların da tamamen temizlenmesini sağlıyoruz. Bu şekilde yapılan dezenfekte işlemi sonucunda daha temiz ve sağlıklı bir yatağa kavuştuğunuz için yaşam kalitenizin de artmasını sağlamış olacaksınız.

Yatak Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Aslanlar Yıkama olarak sizlere sunduğumuz Bursa Yatak Yıkama hizmeti ile yataklarınızı evde yıkayarak hızlı ve kolay bir işlem imkanı sunuyoruz. Bu şekilde yatağın evden  çıkarılma ve başka yere götürülme gibi zaman kaybına neden olabilecek herhangi bir işlem yapılmadığından dolayı hızlı bir şekilde temizleme çalışması tamamlanmış olacaktır.

Yatak yıkama işlemine başlarken ilk olarak yatağın bulunduğu odada halı vb. eşyaların çıkarılması ve pencere açılarak içeriye sürekli bir oksijen akışı sağlanır. Bunun sonrasında yıkama yapılacak yatakta ilk olarak endüstri tipi vakumlu ithal makineler yardımı ile yatağın üzerindeki gözle görülebilecek ya da daha küçük olan kaba pislikler ve tozlar alınacaktır.

Bu işlemin sonrasında yatağa, özel olarak hazırlanmış olan leke çıkartıcı sıvı sıkılır. Bu sıvı tamamen organik bazlı olduğundan dolayı herhangi bir zararı söz konusu olmayacaktır. Bununla birlikte yatakta bulunan ve özellikle gözle görülmeyecek kadar küçük olan organizmaların yok edilmesi sağlanacaktır.

Bunun sonrasında yine özel olarak bu işlem için tasarlanmış olan endüstriyel makine ile durulama işlemi yapılır. Bu işlem herhangi bir katkı olmayan su ile yapılacaktır. Su ile yapılan işlem, yatağa uygulanan organik sıvının yataktan çıkartılmasını sağlayacaktır.

Durulama işleminin sonrasında ise yatakta ki ıslaklığın alınması gerektiğinden dolayı çok güçlü vakum makineleri kullanılarak yatakta ki mevcut suyun yaklaşık olarak %95’i alınacaktır. Bu sayede aynı zamanda yatakta bulunan  leke, kir, mikrop ve bakterileri gibi organizmalar vakumla yataktan çıkartılacaktır.

Vakum işlemi sonucunda yatağınız tamamen temizlenmiş olacağı gibi ayrıca hijyenik bir format kazanmış olacaktır. Bununla birlikte yatakta kalan %5’lik ıslaklık ise elle hissedilemeyecek derecede olduğundan kendiliğinden kurumaya bırakılır. Bu işlemlerin sonrasında en az 12 saat yatağın tamamen kuruması için beklenmesi tavsiye edilmektedir. Bu sürenin sonrasında kullanıma başlayabilirsiniz.

Bursa Yatak Yıkama hizmeti alırken bu detayların oldukça dikkatli bir şekilde yapılıyor olması gerektiğini unutmamalısınız. Bundan dolayı işini severek yapan ve deneyimli bir ekiple çalışılması gerektiği unutulmamalıdır. Sizde kaliteli bir şekilde yatağınızın temizlenmesini istiyorsanız Aslanlar Yıkama olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bunun için iletişim kanallarımızdan herhangi birisinden bize ulaşarak randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Randevu tarihinde profesyonel ekibimiz gelerek gerekli olan tüm çalışmaları detaylı bir şekilde yapacak ve daha sağlıklı bir ortama kavuşmanıza yardımcı olacaktır.